Služby


Internetová prezentace

Navrhneme a vytvoříme Vám webovou prezentaci s propojením na program RosaData.Webhosting

Nabízíme webhostingové služby s podporou asp.net, databáze MS SQL 2005, e-maily. Součástí hostingu jsou následující aplikace zdarma: diskuzní fórum, redakční a publikační systém a Community server.Firemní grafika

Právě začínajícím firmám navrhneme logo i ostatní firemní grafiku - vizitky, firemní papír, grafický manuál, propagační materiály.
Již zaběhlým společnostem nabízíme redesign loga a grafického stylu.Řízení projektů

Mnoho znalostí potřebných k řízení projektů je unikátních. Projektové řízení s sebou přináší odlišný přístup k řízení změn (zvýšení zisku, podílu na trhu, efektivnosti řízení, rozšíření výroby, apod.), vyžaduje jednoznačnou a srozumitelnou definici očekávané změny a usiluje o její naplnění a realizaci v konkrétním projektu.

Kompletní služby v oblasti projektového řízení:Zakázkový software

Tak jak jsme jedineční my, je jedinečný i náš život. Použití obecného software omezuje svojí univerzálností a nutí se přizpůsobit. Software je Vaším pomocníkem, vytvořte si ho podle Vašich potřeb a získejte tím výhodu.

Kompletní dodávky zakázkového softwareŘízení procesů

Život je změna a na změny je třeba reagovat. Pro dosažení velkých cílů někdy stačí malé změny. Základním kamenem každého úspěchu je znalost procesů a jejich neustálá optimalizace.

Kompletní služby řízení procesů