Technologie

Firma RosaData Software působí na české trhu již od roku 1996. Po celou dobu jejího působení tvoříme software pro výrobu, obchod a služby. Implementujeme hotová řešení a podílíme se na jejich vývoji.

Při vývoji vlastních řešení používáme osvědčené a perspektivní technologické zázemí, především v podobě jedné z v současné době nejdůležitějších architektur pro tvorbu a běh vícevrstvých aplikací Microsoft .NET.

Jsme schopni maximálně zhodnotit potenciál této technologie a v souladu s jejich vývojem využívat co nejširší možnosti. Vícevrstvé aplikace a aplikace založené na komponentách.

Microsoft. .NET představuje nejnovější generaci robustního aplikačního prostředí, pracujícího s operačními systémy Windows společnosti Microsoft. .NET bylo navrženo jako univerzální řešení pro běh klientských i serverových částí aplikací ve světě Windows a představuje velmi perspektivní platformu pro následující léta, a to nejen z důvodu podílu operačních systémů Microsoft především na klientských počítačích, ale také díky velké řadě inovativních postupů a velmi dobrým možnostem zabezpečení a řízení kódu aplikací.

Ve spojení s databázovým serverem Microsoft SQL2005 je možno vytvářet bezpečné aplikace v různorodé architektuře. Od řešení pro mobilní zařízení, přes webové aplikace, vzdálenou práci až po standartní aplikace pro Windows.

I Vám navrhneme řešení na míru...